درباره ما

Our dealers

چشم‌انداز، ماموریت‌ها و اهداف فروشگاه اینترنتی تیک مد

تعالی در پاسخگویی به نیازهای متنوع و درحال تغییر متخصصین، پزشکان مراکز درمانی درحوزه‌های مختلف سلامت، پزشکی و مهندسی پزشکی، انگیزه‌ای بود برای تلاش در جهت بهبود سطح دسترسی به منابع فارسی این زمینه. فارغ از تشریفات عناوین شغلی و مراتب سازمانی،فروشگاه اینترنتی تیک مد با شاکله‌ای از متخصصین وکارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت، فناوری اطلاعات، مهندسی پزشکی و علوم زیستی سعی در تعالی سطح خدماتی و دسترسی آسان به تجهیزات پزشکی و دارویی دارد.

سایت تیک مد در بهمن ۱۳۹۵ با راه اندازی وب سایت www.tikmed.ir و کانال آپارات برای تولید و ارائه محتوای آموزشی و تخصصی در قالب متنی، صوتی و تصویری در جهت معرفی، نقد و بررسی جدیدترین دستاوردها، کالاها و فناوری روز حوزه‌ی سلامت، بهداشت و درمان، فعالیت خود را آغاز کرد.

تیک مد از هیچ‌گونه تلاشی برای افزایش سطح کیفی محصولات، خدمات و پشتیبانی دریغ نمی‌کند و همواره تلاش ما این است که در طول فرآیند خرید و بهره‌برداری، بیشترین ارزش و سهولت را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند. گروه تیک‌مد علاوه بر ارائه محصولات آموزشی و علمی، برآن است تا در آینده نزدیک نسبت به تامین محصولات فیزیکی، اعم از تجهیزات بیمارستانی، آزمایشگاهی و داروخانه‌ای نیز همت به عمل آورد. امید است با گسترش فعالیت های تیک مد در شهرهای مختلف امکان خدمت رسانی به همه هم وطنان عزیز در همه‌ی شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.

لازم به ذکر است که نشان تجاری تیک مد در هیچ نقطه‌ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دیگری ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می شود. امنیت خرید شما از جانب ما تضمین شده است.

در صورتیکه هر گونه سوالی برایتان طی فرآیند استفاده از سایت پیش آمده است همکاران ما در واحد پشتیبانی امور مشتریان صمیمانه آماده پاسخگویی تلفنی و آنلاین با شما خواهند بود.

zarinpal
samandehi logo