تولیدکننده محتوا

تیم تیک مد همیشه خواستار ارتباط بیشتر با تمامی مخاطبین خودش بوده برای همین از تمامی شما عزیزان که دوست دارین توی نوشتن مطالب جدید نقش داشته باشیم صمیمانه خواستاریم مقالاتتون رو با ما به اشتراک بزاریم تا همه‌ی دنیا مهارتهای خاص شما رو ببینند. بدیهی است در صورت تمایل به استخدام بایستی با پشتیبانی سایت تماس گرفته تا بتوانیم جلسه حضوری با سرپرست تیم تولید محتوا داشته باشید. بدین منظور از شما دوستان تقاضامندیم مقالات مرتبط با پزشکی شناخت دستگاه ها و تجهیزات پزشکی طریقه استفاده صحیح از وسایل و تجهیزات پزشکی و موضوعات مرتبط رو برای ما ارسال نمایید.

با اینحال برای دوستانیکه تمایل به همکاری کوتاه مدت دارند این فرصت فراهم شده است تا به راحتی بتونن مطالب با کیفیت و بااصالت خود را برای ما ارسال کنند.

تیم تولید محتوای تیک مد همیشه پویا و در حال تولید بهترین محتوا با بالاترین کیفیت برای مخاطبین خود می باشد. برای این منظور از تمامی عزیزانی که قصد همکاری در این زمینه را دارند خواستاریم رزومه های خود را به آدرس info@tikmed.ir برای تیم تولید محتوای ما ارسال نمایند.
بدیهی است ما تمام تلاش شما برای تولید محتوای با کیفیت را قدردانیم برای همین هم تمام محتوای تولید شده توسط شما با نام شخصی خودتان پس از تایید کنترل کیفی محتوا در قسمت بلاگ سایت (مجله تیک مد) منتشر خواهد شد.

نکاتی برای قبول شدن مطالب ارسالی

  • اصالت مطلب ارسالی و رعایت حق انتشار مطالب همیشه یکی از ارکان اساسی کار ما بوده است .به همین دلیل ما نیز به مطالب با کیفیت و با اصالت ارج بیشتری گذاشته و انتشار آنها را در الویت قرار خواهیم داد.
  • مطلب ارسالی بایستی حداقل دارای ۷۰۰ کلمه و حداکثر دارای ۱۴۰۰کلمه باشد.
  • استفاده از تصاویر با کیفیت باعث افزایش بازدید و هم چنین جالب بودن متن برای خوانندگان مقاله شما می گردد پس مناسب با متن خود حتما از تصاویر مرتبط استفاده کنید.
  • ارائه منبع های مورد استفاده برای نوشتن مقاله نیز باعث می گردد تا خواننده در صورت تمایل بتواند به نسخه های اصلی متون ترجمه شده یا برگرفته دسترسی داشته باشد که این امر خود باعث موثق نشان دادن مقاله شما می گردد پس حتما ارائه لینکهای منابع مورد استفاده برای نوشتن مقاله را در الویت کار خود در نظر داشته باشید.